#TworzyMy i zapraszamy na szkolenia!

Wykorzystanie platform internetowych w biznesie, ekspansja zagraniczna, sponsoring i product placement. Warszawa zaprasza początkujących przedsiębiorców sektora kreatywnego oraz  osoby planujące założenie własnej firmy do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

31-05-2019

To już trzecia edycja bezpłatnych szkoleń w Centrum Kreatywności Targowa. W tym roku skorzystają z nich przedsiębiorcy z  branży muzycznej, designu oraz mody – właściciele firm, menedżerowie przedsiębiorstw kreatywnych oraz studenci, przyszli właściciele start-upów.

Uczestnicy mogą liczyć na zdobycie nowych, praktycznych umiejętności i kompetencji oraz wiedzy o nowych trendach i produktach, która pomoże w założeniu i rozwoju własnej firmy.

Szkolenia potrwają do listopada 2019 r. Obowiązuje rejestracja. Informacje na temat szkoleń i rekrutacji znajdują się na profilu FB: https://www.facebook.com/TworzyMy-2146335202324978/

Harmonogram i tematyka kolejnych szkoleń (Centrum Kreatywności Targowa, w godz. 15.00-20.00):

• 3 czerwca – Media – Wykorzystanie platform internetowych w biznesie,
  • 10 czerwca – Sponsoring i product placement,
  • 26 czerwca – Ekspansja zagraniczna – jak rozszerzyć działalność poza granice Polski,
  • 9 lipca – powtórka wybranego szkolenia (do uzgodnienia z uczestnikami),
  • 20 sierpnia – Współpraca z mediami – jak zainteresować media swoim produktem,
  • 10 września – Podstawy zarządzania projektami w realiach biznesu muzyki, designu i mody,
  • 24 września – Prawo podatkowe w prowadzeniu działalności gospodarczej,
  • 8 października – Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców, możliwości pozyskania funduszy na rozwój biznesu ze środków publicznych i prywatnych,
  • 22 października – Własność intelektualna, podstawy prawa autorskiego,
  • 5 listopada – powtórka wybranego szkolenia.

Cykl szkoleń #Tworzymy to kolejny projekt skierowany do przedsiębiorców sektora kreatywnego. W ramach wsparcia Warszawa oferuje m.in. preferencyjny najem pokoi w Centrum Kreatywności Targowa oraz bezpłatne sale konferencyjno-wystawiennicze. Miasto współorganizuje również liczne wydarzenia dedykowane sektorowi kreatywnemu m.in. Creative Mikser, StartupArt, Pixel Heaven, European Design Awards czy Mustache Yard Sale.