Nabór przedsiębiorców na Targi EXPO REAL w Monachium

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się do konkursu na wyjazd na Targi EXPO REAL w Monachium.

05-08-2019

Miasto stołeczne Warszawa dwa razy w roku jest obecne na międzynarodowych targach inwestycyjnych – MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium, gdzie prezentuje swój potencjał inwestycyjny. W trakcie targów prezentowane są nie tylko oferty sprzedaży nieruchomości miejskich oraz partnerów komercyjnych, ale również wszystkie atuty stolicy, które mają decydujący wpływ na decyzje inwestorów co do rozwijania lub rozpoczęcia działalności w naszym mieście.

Jednym z priorytetów polityki gospodarczej miasta stołecznego Warszawy jest również prezentowanie potencjału produktów, usług i rozwiązań lokalnych przedsiębiorców, m.in. na ww. imprezach targowych.

Podczas tegorocznego EXPO REAL m.st. Warszawa zależy na zaprezentowaniu rozwiązań z zakresu innowacyjnych technologii teleinformatycznych wpływających na branżę deweloperską (proptech), uczestniczących w procesie inwestycyjnym i których działalność wpływa lub może wpływać na rozwój potencjału inwestycyjnego i gospodarczego stolicy.

Informacje o produktach, usługach lub rozwiązaniach pojawiać się będą w materiałach informacyjnych miasta stołecznego Warszawy dotyczących targów, na stronie internetowej Miasta oraz na profilach w mediach społecznościowych Miasta. Forma prezentacji
i ewentualna obecność przedstawicieli wyłonionych w naborze firm podczas EXPO REAL 2019 zostanie określona w wyniku ustaleń z miastem stołecznym Warszawa i operatorem stoiska, wybieranym przez partnerów – współorganizatorów wydarzenia oraz Miasto.

W naborze mogą wziąć udział przedsiębiorcy / startupy mające miejsce zamieszkania i/lub siedzibę w mieście stołecznym Warszawy, których siedziba zarejestrowana jest na terenie m.st. Warszawy.

W wyniku naboru Miasto wybierze maksymalnie dwóch przedsiębiorców/startupy.

Ostateczny termin składania zgłoszeń przez Uczestników: 16 sierpnia 2019 r. do godz. 23:59.

Szczegóły zaproszenia oraz załączniki: