Konferencja „Kierunki rozwoju nowoczesnej gospodarki”

Województwo Mazowieckie oraz Urząd Statystyczny w Warszawie uprzejmie zapraszają do udziału w konferencji „Mazowsze wczoraj i dziś – kierunki rozwoju nowoczesnej gospodarki”.

25-09-2019

Celem wydarzenia jest dyskusja podsumowująca 20 lat działań Samorządu Województwa Mazowieckiego, 15 lat Polski w UE oraz wyzwań przed którymi obecnie stoi gospodarka regionu w szczególności w kontekście przygotowań do perspektywy finansowej 2021-2027.

Wspólnie z ekspertami z zakresu polityki spójności, samorządowcami i przedstawicielami Parlamentu zastanowimy się nad efektami wdrażania funduszy europejskiej w gospodarce Mazowsza, ale również nad wyzwaniami w związku z nową perspektywą finansową.

Konferencja odbędzie się 3 października 2019 r. w Basenie Artystycznym Warszawskiej Opery Kameralnej przy ul. Konopnickiej 6, w Warszawie, w godzinach 10:00 – 14:00.

REJESTRACJA

W przypadku ewentualnych pytań, prosimy o kontakt z Departamentem Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie  na adres email: kamila.milewska@mazovia.pl