Przejdź do treści

#Academy_Smolna – doradztwo

Darmowe doradztwo online!

17-03-2020

Drodzy przedsiębiorcy,

 

Urząd m.st. Warszawy z radością informuje, że ruszyła nowa edycja programu doradczego Academy_Smolna#2020! Teraz konsultacje prawne, księgowe i biznesowe także w prostej i przyjemnej  wersji online, bo wiemy, że Przedsiębiorczość nie śpi! Wykorzystaj najbliższy czas na rozwój swojej firmy bez wychodzenia z domu! Nie zwlekaj też z zapisami! – miejsca znikają bardzo szybko, więc już dziś umów się na najbliższy termin:
23.03 – konsultacje księgowe
25.03 – konsultacje prawne – własność intelektualna
25.03 – konsultacje biznesowe z Mentorami YBP
30.03 – konsultacje księgowe
01.04 – konsultacje prawo gospodarcze i handlowe

 

Program Academy_Smolna to trwała i systemowa oferta Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Edycja 2020 realizowana jest przez Fundacje Inkubator Technologiczny w partnerstwie z firmą Infakt.pl oraz kancelarią prawną Hogan Lovells.

 

W ramach programu zrealizowane zostanie ponad 630 godzin konsultacji z ekspertami każdy poniedziałek i środę od marca do grudnia 2020 roku, osoby zainteresowane założeniem własnej działalności oraz początkujący przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem firmy mogą skorzystać z bezpłatnej oferty indywidualnego doradztwa z ekspertami:
PONIEDZIAŁKI – KONSULTACJE KSIĘGOWE
ŚRODY – KONSULTACJE PRAWNE I BZINESOWE

 

JAK SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU?
– Wejdź na stronę: https://ybp.org.pl/academy_smolna/
– Wybierz rodzaj doradztwa, datę oraz eksperta
– Opisz czym się zajmujesz i czego chcesz dowiedzieć się na spotkaniu
– Potwierdzenie rezerwacji otrzymasz mailowo
– W umówionym terminie weź udział online, bez zbędnych kont i logowania

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia i szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego biznesu, to doradztwo w #Academy_Smolna#2019 jest właśnie dla Ciebie. Porozmawiaj z doświadczonym mentorem lub doradcą i zadaj najważniejsze pytania dla Twojego biznesu!!

 

===ZAPISZ SIĘ===

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin