#IdeaHack – hakaton w dobie pandemii!

Masz pomysł, jak rozwiązać lokalne problemy, które spowodował COVID-19? Lub po prostu chcesz zrobić COŚ DOBREGO? Weź udział w wirtualnym hackathonie!

22-04-2020

#ideaHACK to hackathon organizowany przez Venture Cafe Warsaw, który wspieramy jako Partner! To nasza odpowiedź na obecną sytuację w Polsce i na świecie.

Ponad 40 ekspertów, 4 dni i innowacyjne platformy technologiczne – w poszukiwaniu rozwiązań i prototypów, które odpowiedzą na społeczne potrzeby w obecnej sytuacji

Wspólnie chcemy pokazać, że współpraca ma olbrzymie znaczenie, jest możliwa wirtualnie i przekłada się na wzrost zaufania społecznego oraz integrację środowiska innowacyjnego

Hackathon odbędzie się w dniach 24-27 kwietnia 2020 r. Więcej informacji:

www.ideahack.org

Partnerzy hackathonu: @Oracle, @A​rrow, @CIC, @O​pen Innovation House.

Nowsza:

Fashion Revolution Week