Przejdź do treści

Wake Up Your Business.

Rusza Program Szybkiego Reagowania Wake Up Your Business.

25-06-2020

Youth Business Poland przy współpracy z Google.org oferuje bezpłatne webinary, mentoring oraz telefoniczną linię pomocy dla firm w związku z sytuacją z COVID-19. Każdy przedsiębiorca może skorzystać ze wsparcia o łącznej wartości 5000 zł. Więcej informacji i zapisy: http://wakeup.ybp.org.pl/.

 

Telefoniczna linia pomocy +48 22 100 20 51 jest skierowana do przedsiębiorców i osób, które szukają wsparcia w rozwoju firmy i zmianie jej sposób funkcjonowania. Zespół YBP podpowie z jakich programów wsparcia mogą skorzystać i pokieruje do konkretnych specjalistów z obszarów takich jak: budowanie strategii biznesowej, zarządzanie kryzysem, marketing, sprzedaż czy zarządzanie zespołem. Helpline to również sposób na zgłoszenie swoich potrzeb i omówienie wyzwań, z jakimi obecnie muszą radzić sobie osoby prowadzące działalność gospodarczą.

 

Trwa cykl webinarów zawierających pomocną, merytoryczną wiedzę dotyczącą tego jak odnaleźć się w obecnej, dla niektórych całkowicie nowej, sytuacji. Najbliższy webinar pt. „” z Magdaleną Miernik (IP Lawyer, założyciel w Lookreatywni Law For Creatives) odbędzie się 25. czerwca o 11:00  https://prawowonline.ybp.org.pl/.

 

Kolejny filar pomocy to mentoring. Przedsiębiorca będzie mógł uzyskać profesjonalne wsparcie w sprawach dotyczących konkretnie jego firmy oraz porozmawiać z zaufaną i doświadczona osobą o swoich nowych wyzwaniach. Mentorami są osoby z dużym doświadczeniem biznesowym, a także odpowiednio przeszkolone. Z pewnością będzie to dobra opcja dla osób potrzebujących  konkretnych narzędzi do dalszego rozwoju. Zgłoszenia i więcej informacji: http://wakeup.ybp.org.pl/.

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin