Przejdź do treści

Startupy do Wiednia!

Jesteś startupem i chcesz rozszerzyć swoje działania na rynki zagraniczne? Aplikuj do programu Vienna Startup Package!

28-07-2020

Zachęcamy Warszawskie startupy do wzięcia udziału w programie Vienna Startup Package prowadzonego przez zaprzyjaźnioną jednostkę m.st. Warszawy – Vienna Business Agency.

 

 

Vienna Startup Package to 4-tygodniowy program prowadzony w Wiedniu, dzięki któremu firmy mogą lepiej poznać rynek wiedeński, zidentyfikować konkretne możliwości rozwoju biznesu i nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

 

Do udziału w programie wybierane jest 20 start-upów, które podczas pobytu w Wiedniu będą uczestniczyć w sesjach warsztatowych nt. strategii i rozwoju biznesu w Austrii, indywidualnych konsultacjach z ekspertami rynku, a także spotkaniach z lokalnymi firmami i partnerami. Strona wiedeńska pokrywa koszt zakwaterowania uczestników podczas programu oraz podróży do i z Wiednia, a także zapewnia indywidualne sesje doradztwa biznesowego o wartości 2.000 EUR i miejsce do pracy w przestrzeni co-workingowej podczas programu.

Deadline na złożenie wniosku: 15 sierpnia br.

 

Szczegóły, aplikowanie i kontakt do managera programu: TUTAJ

 

Na pytania odpowie też Pani Karolina Kaptur – polska reprezentantka Vienna Business Agency: kaptur@ahp-international.com

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin