Warsaw Booster’20 – 7. edycja miejskiego programu akceleracyjnego

Masz pomysł na rozwiązanie, które wesprze innowacyjną transformację miasta? Pracujesz w oparciu o takie technologie jak AI, IoT, VR, AR, big data czy cloud computing? W takim razie nie czekaj i zgłoś się do Warsaw Booster’20 już dzisiaj!

03-09-2020

Założeniem programu akceleracyjnego Warsaw Booster’20 jest udzielenie startupom kompleksowego wsparcia w doskonaleniu kompetencji biznesowych.

Co jest do zdobycia w programie?

– indywidualna ścieżka akceleracji,

– wsparcie merytoryczne od blisko 70. mentorów z ponad 30. firm,

– szansa poznania warszawskiego ekosystemu startupowy,

– okazja do budowania sieci kontaktów,

– możliwość prezentacji pomysłu biznesowego przed potencjalnymi inwestorami,

– nagrody finansowe w wysokości 45 000 zł, 30 000 zł oraz 12 500 zł dla najlepszych przedsięwzięć.

Do kogo skierowany jest program?

– do młodych firm technologicznych (istniejących jednak nie dłużej niż 3 lata), które swoją działalność prowadzą lub zamierzają prowadzić w Warszawie,

– do twórców, którzy nie prowadzą jeszcze działalności gospodarczej, o ile planują rozpocząć ją w Warszawie.

Jak aplikować?

Wejdź na stronę programu www.warsawbooster20.com. Zapoznaj się z dostępnym na niej regulaminem i zgłoś swój start-up już dzisiaj.

Nie czekaj, rekrutacja trwa tylko do 13 września 2020 r.!

Organizatorem programu akceleracyjnego Warsaw Booster’20 jest Miasto stołeczne Warszawa. Operatorem tegorocznej edycji jest konsorcjum trzech fundacji: Fundacji Koalicji na rzecz Polskich Innowacji, Fundacji Mobile Open Society Through Technology (MOST) oraz Fundacji Startup Hub Poland.

Nowsza:

07-09-2020