Przejdź do treści

Webinarium – „Uproszczona restrukturyzacja – nowe instrumenty i źródła pomocy przedsiębiorcom”

PARP zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pt.: Uproszczona restrukturyzacja – nowe instrumenty i źródła pomocy przedsiębiorcom.

10-09-2020

Webinarium poprowadzi Piotr Zimmerman – radca prawny, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny – specjalizujący się w prawie upadłościowym, restrukturyzacji oraz prawie spółek handlowych.

 

W programie webinarium:

– Zagadnienia wprowadzające (cel i przesłanki otwarcia postępowania, przegląd czterech standardowych rodzajów postępowania restrukturyzacyjnego).

– Uproszczona restrukturyzacja – piąty rodzaj postępowania restrukturyzacyjnego. Dla kogo i kiedy.

– Przebieg uproszczonej restrukturyzacji. Jak z niej skorzystać z sukcesem.

– Skutki otwarcia uproszczonej restrukturyzacji dla odpowiedzialności członków zarządu oraz skuteczności czynności prawnych dłużnika poprzedzających otwarcie postępowania – w kontekście zawieszenia obowiązku złożenia wniosku o upadłość.

– Ustawa z 16 lipca 2020 r. o udzielaniu pomocy publicznej w celu ratowania lub restrukturyzacji przedsiębiorców – kto może skorzystać z pomocy i jak to zrobić.

 

Kiedy?

21 września br. godz. 11:30 – 13:00

 

Jak wziąć udział?

Webinar jest otwarty i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się poniższy player u dołu strony, w którym obejrzysz materiał:

 

PLAYER

 

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin