Przeglądy Technologiczne – „Innowacje dla Miast w obliczu Covid-19”

W dniu 7 października 2020 r. Miasto st. Warszawa organizuje 5. spotkanie z cyklu „Przeglądy Technologiczne”, którego tematem są INNOWACJE DLA MIAST W OBLICZU COVID-19.

18-09-2020

WEŹ UDZIAŁ W #5 „Przeglądzie Technologicznym” – INNOWACJE DLA MIAST W OBLICZU COVID-19

CYKL SPOTKAŃ PN. „PRZEGLĄDY TECHNOLOGICZNE”:

„Przeglądy Technologiczne” to platforma dialogu między środowiskiem innowacyjnych podmiotów a samorządem. Są okazją do wymiany wiedzy, prezentacji innowacyjnych pomysłów
oraz dyskusji o technologiach i perspektywach ich zastosowania w  przestrzeni miasta. Spotkania organizowane są w  formule otwartej, a ich celem jest prezentacja przez firmy innowacyjnych technologicznie rozwiązań reprezentantom Urzędu m.st. Warszawy oraz przedstawicielom Instytucji Otoczenia Biznesu, instytucji naukowych, korporacji i małego biznesu.

INNOWACJE DLA MIAST W OBLICZU COVID-19

Pandemia Covid-19 zmieniła współczesny świat, a także funkcjonowanie miast i jego użytkowników. Jak nowe technologie i inteligentne rozwiązania usprawniły życie w miastach w dobie koronawirusa? Jakie innowacyjne rozwiązania pozwalają przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się i skutkom Covid-19 na poziomie samorządu? Jakie obszary funkcjonowania miasta możemy ulepszyć dzięki technologiom nie ingerując w prywatność jego użytkowników? Jak za sprawą innowacji wspierać miasto i jego użytkowników w adaptacji do zmian i budowie urban resilience? Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas #5 „Przeglądu Technologicznego”.

#5 „PRZEGLĄD TECHNOLOGICZNY” ON-LINE

Do udziału w „Przeglądzie Technologicznym” zapraszamy – w roli prezentujących – firmy i instytucje
(ok. 8-10) proponujące swoje rozwiązania technologiczne dla miast w następujących obszarach:

– bezpieczeństwo w przestrzeniach publicznych (np. wydarzenia, transport, funkcjonowanie instytucji samorządowych, w tym instytucji kultury),

– obsługa dla mieszkańca,

– wdrożenia blockchainowe w usłudze publicznej,

– organizacja pracy,

– rozwiązania wspierające miasta i jego użytkowników.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia udziału (prezentujący i słuchacze) prosimy przesłać elektronicznie za pośrednictwem formularza online do dnia 1 października: