Przejdź do treści

Ogólnopolskie badanie startupów

Pomóż nam wraz ze Startup Poland zbadać rynek startupów w Polsce. Wypełnij ankietę już dziś!

25-09-2020

Wypełnij 10-minutową ankietę, a raport dostaniesz jako pierwszy!

 

Link do ankiety>>https://panelariadna.pl/StartupPOLAND_02

 

Zgłoszenia zbieramy do 5 października.

 

 

Dlaczego warto?

 

 

#1 Miej wpływ na tworzenie lepszego prawa dla startupów. 

Twarde dane to potężna broń w walce o lepsze regulacje. Miej pewność, że politycy mają świadomość barier w budowaniu startupu w Polsce. Dzielenie się z nami swoimi doświadczeniami daje nam narzędzia do tworzenia lepszego prawa dla startupów na wszystkich etapach rozwoju.

 

#2 Bądź widoczny dla partnerów biznesowych i inwestorów

 

Startup Poland nie tylko reprezentuje Cię w dialogu z kluczowymi decydentami, ale także organizuje inicjatywy dedykowane wybranym startupom, czyli spotkania z korporacjami i  inwestorami. Wypełnij ankietę i daj nam znać, że istniejesz. Będziemy mieć Cię na naszym radarze w naszych przyszłych inicjatywach

 

#3 Chcesz efektywnie współpracować z dużym biznesem?

Powiedz im, czego potrzebujesz! Co roku nasz raport roczny oparty na tym badaniu trafia do menedżerów ds. Innowacji w największych korporacjach działających na polskim rynku. Nasz raport nie tylko buduje zainteresowanie inwestycjami w startupy, ale też wskazuje, jak powinna wyglądać współpraca korporacji z innowatorami.

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin