Przejdź do treści

Spotkanie #Net_Smolna: „Firma w czasie epidemii. Jak przetrwać? Jak się zmieniać?”

#Net_Smolna to program, który obejmuje 13 spotkań i przeznaczony jest dla osób prowadzących mikro i małe firmy oraz przedsiębiorstwa społeczne. Ich tematyka koncentruje się wokół rozwoju praktycznych kompetencji, które ułatwiają zarządzanie małym biznesem

19-10-2020

Zapraszamy na kolejne spotkanie on-line w ramach programu Net_Smolna 2020 realizowanego przez Pracownię Rozwoju na zlecenie m.st. Warszawy, do udziału w którym zapraszamy mikro, małe i średnie firmy z Warszawy i Mazowsza.

 

O czym będzie tym razem?

Naturalną częścią procesu życia firmy czy życia rynku jest konieczność zmiany i adaptacji. Często musi mieć ona charakter zdecydowany, nosi wtedy nazwę: PIVOT. Wyzwanie przed jakim stanęło dziś wielu przedsiębiorców to przetrwać i odnaleźć się w sytuacji, gdy rynek zmienił się gwałtownie. Z pomocą przychodzi cyfryzacja procesów i modeli działania (małej) firmy. Aby była możliwa i przebiegła z sukcesem potrzebna jest analiza i zrozumienie własnych ograniczeń, znalezienie i walidacja nowego obszaru ekspansji, dobór narzędzi, świadomość pułapek i kosztów.

 

Spotkanie poprowadzi Paweł Surgiel

Przedsiębiorca, projektant, konstruktor. Od 2015 roku jako prezes zarządu BIVROST, technologicznej spółki działającej w obszarze badań i rozwoju technologii multimedialnych takich jak wirtualna rzeczywistość, rozszerzona rzeczywistość, live streaming, wideo wolumetryczne. Od 2010 roku specjalizuje się w prowadzeniu projektów IT wysokiego ryzyka i projektów wysokich technologii. W wolnych chwilach pasjonat fotografii i mikrolotnictwa.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

REJESTRACJA

 

 

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin