Przejdź do treści

Idea Mikser – nowy ekologiczny świat

Idea Mikser to cykliczne wydarzenie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, podczas którego spotyka się świat start-upów, biznesu oraz różnego rodzaju przedsięwzięć.

26-10-2020

Każde spotkanie Idea Miksera opiera się na temacie przewodnim, wokół którego powstaje panel z prelegentami-ekspertami i specjalistami wybranych branż. To niezwykle istotna inicjatywa – zarówno inspiracyjnie, jak i merytorycznie

 

Najbliższe spotkanie Idea Mikser odbędzie się w czwartek 29 października o 18:00.

 

Nasza planeta się zmienia – to niepodważalny fakt. Dosięgają nas nieodwracalne zmiany, które budzą nasze obawy, ale powodują też, że zaczynamy zastanawiać się, co możemy zrobić, by wpłynąć na negatywne skutki przemian i poprawić stan naszej matki Ziemi. W trakcie premierowego spotkania w nowym roku akademickim zostanie przybliżony społeczności akademickiej temat kryzysu klimatycznego oraz zielonej transformacji. Wśród prelegentów znajdą się, m.in. Martyna Sztaba (Syntoil) czy Dobrosława Gogłoza (All Hands Agency).

 

Uniwersytet Warszawski od lat dynamicznie zmienia sposób kształcenia i nieustannie wspiera swoich studentów w ich rozwoju, zdobywaniu nowych umiejętności i wejściu na rynek pracy. Dlatego też chce on zainspirować społeczność akademicką do tego, by swoje działania opierała na postawach ekologicznych, by żyła w zgodzie z naturą i tworzyła nową ekocodzienność, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy.

 

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, wydarzenie odbędzie się online i będzie transmitowane na fanpage’u Inkubatora UW na Facebooku: www.facebook.com/InkubatorUW 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin