Przejdź do treści

Innowacyjna przedsiębiorczość na Politechnice Warszawskiej

Weź udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej! Tym razem będziemy rozmawiać o relacjach uczelni z pracodawcami (STUDENCI! liczymy na Wasz głos w dyskusji), sytuacji absolwentów uczelni na rynku pracy, współpracy naukowców z biznesem oraz powodach niepowodzeń start-upów.

16-11-2020

KIEDY: 19 listopada 2020 r. w godz. 14:00-16:30

 

GDZIE: seminarium online – link wyślemy mailem przed seminarium

 

 

Program spotkania:

 

Moderacja: dr Katarzyna Modrzejewska

– godz. 14:00: „Jak doskonalić relację uczelni z otoczeniem społeczno-gospodarczym?” – Panel dyskusyjny z udziałem studentów; dr Aleksandra Wycisk (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW)
– godz. 15:00: „Próba uchwycenia sylwetki studenta i absolwenta PW na rynku pracy na podstawie różnych źródeł danych”; Dariusz Parzych, Małgorzata Płaszczyca, Monika Zgutka (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW)
– godz. 15:30: „Jeśli myślisz o rozwoju poprzez innowacje, Politechnika Warszawska jest bardzo dobrym partnerem dla ciebie”; Marcin Postawka, Mateusz Strzałkowski (Dział Komercjalizacji i Transferu Technologii CZIiTT PW)
– godz. 16:00: „11 powodów upadania start-upów związanych z ignorowaniem rynku”; Jarosław Chojecki (Inkubator Innowacyjności CZIiTT PW)

 

Seminarium będzie także okazją do zaprezentowania wyników badań społecznych dotyczących rynku pracy (projekt NERW).

 

REJESTRACJA

 

WIĘCEJ

 

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin