innoSHARE UNIversity 2020

„Tomorrow Begins This Day – Jutro zaczyna się dziś” to hasło tegorocznej 6. edycji innoSHARE UNIversity (iSU 2020). Dwudniowe wydarzenie organizowane przez członków Fundacji Polska Innowacyjna odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2020 r.

19-11-2020

innoSHARE UNIversity to pierwszy tego typu projekt edukacyjny na świecie przeznaczony dla tych, którzy mają odwagę kreować rzeczywistość, w jakiej chcą funkcjonować i budować przełomowe biznesy oraz innowacyjne rozwiązania.

Tegoroczne wydarzenie potrwa dwa dni, w czasie których swoją wiedzą będą dzielić się twórcy z całego świata.

2 dni wiedzy i inspiracji

innoSHARE 2020 rozpocznie się od innoSHARE masterTALKS – wystąpień 10 inspirujących prelegentów z różnych kontynentów: Ameryki, Afryki i Europy. Podczas 15-minutowych przemówień podzielą się oni swoim doświadczeniem i opowiedzą o tym, jak tworzą i rozwijają projekty „jutra” w zakresie swoich dziedzin. Wykłady obejmować będą takie dziedziny jak: szeroko rozumiana technologia, architektura, sztuka, biomedycyna, energia oraz data science, machine learning, robotyka, nano i biotechnologia czy zagadnienia ogólnospołeczne.

Drugi dzień iSU 2020 to innoSHARE masterCLASSES – praktyczne warsztaty dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy zdobytej pierwszego dnia. Te 45 i 90-minutowe zajęcia prowadzone przez ekspertów pokażą, jak rozwijać przedsięwzięcia biznesowe korzystając z praktycznych metod i narzędzi.

Twórcy z całego świata

W 2020 roku do współpracy przy iSU zaproszeni zostali inspirujący twórcy z całego świata. Są wśród nich: naukowcy, biznesmeni, innowatorzy, a nawet artyści, którzy opowiedzą uczestnikom o tym jak kreują swoje projekty i zmieniają rzeczywistość, w której żyją. Nietuzinkowi wykładowcy, którzy zagoszczą na wirtualnej scenie iSU 2020 to m.in.:

Dr Jesus Cepeda

Cepeda zajmuje się przyszłością miast i ich zrównoważonym rozwojem. Mówi, że zna przyszłość i przekonuje, że wszystko co ona przyniesie przekracza nasze wyobrażenia. To doktor w dziedzinie AI i robotyki, ale przede wszystkim przedsiębiorca i twórca technologii oraz programista od ponad 10 lat. Jest także współzałożycielem i CEO OS City, firmy prowadzącej wdrożenia w zakresie AI i Blockchain dedykowane sektorowi publicznemu.

Dr Anna Barnacka

Barnacka jest astrofizykiem, uczestniczką NASA „Einstein Fellowship Program” na Harvardzie. Stworzyła technologię MindMics szukając lepszego sposobu na monitorowanie stresu i wydajności mózgu. Wykorzystała tu swoje doświadczenie w przetwarzaniu sygnałów, analizie danych i modelowaniu oraz tworzeniu oprogramowania, które zdobyła badając czarne dziury. W 2018 roku wraz ze współzałożycielami – Charlesem Dornbushem i Jimem Maselanem, powołała firmę o tej samej nazwie. Prywatnie jest pilotem i entuzjastką sztuk walki.

A także prof. Heidi J. Larson, prof. Humberto Robles, dr Justyna Regan, dr n.med. Guillermo Ulises Ruiz-Esparza oraz innowatorzy, specjaliści, przedsiębiorcy i twórcy z wielu dziedzin nauki i biznesu.

Miasto stołeczne Warszawa jest współorganizatorem wydarzenia.

REJESTRACJA

Kontakt do organizatora: Magdalena Grabala – Koordynator ds. komunikacji, tel: +48.602.189.886,, email: magdalena@human2humancommunication.com