Przejdź do treści

Gala finałowa 7. edycji programu UPC Polska Think Big

Już 10 grudnia br. podczas gali finałowej poznamy zwycięzców tegorocznej edycji programu UPC Polska Think Big, którego Miasto Stołeczne Warszawa jest Partnerem.

30-11-2020

Poznajcie finalistów 7. edycji programu UPC Polska Think Big.

 

Spośród 9 finalistów, 6 w kategorii Think Digital i 3 w kategorii Think Social, wyłonione zostaną 2 najlepsze rozwiązania:

– w kategorii Think Digital – nagrodzone zostanie innowacyjne rozwiązanie wspierające małe i średnie firmy, a także indywidualnych przedsiębiorców w pełni wykorzystać możliwości cyfrowego świata, szczególnie w nowej, post-pandemicznej rzeczywistości

– w kategorii Think Social – nagrodę otrzyma rozwiązanie non-profit, które w oparciu o nowe technologie, wspiera osoby indywidualne i społeczeństwo, pomagając walczyć z wykluczeniem

 

Nagrodę specjalną w kategorii Think Transformation otrzyma również firma z najbardziej spektakularnym przyspieszeniem w zakresie cyfrowej transformacji.

 

W gali wezmą udział przedstawiciele 9 biorących udział w finale firm, a także partnerów i jury.

 

Transmisję wydarzenia będzie można śledzić na stronie głównej Onetu (www.onet.pl) w sekcji Wybrane dla Ciebie oraz na stronie głównej Business Insider Polska (www.businessinsider.com.pl). Rozpocznie się 10 grudnia o godz. 17.00.

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania swoim faworytom!

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin