Program doradczy Academy_Smolna#2021 – rozwiń skrzydła przy wsparciu doświadczonych ekspertów!

Przedsiębiorczość to droga pełna wyzwań, ale wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu można pokonać przeszkody i odnieść sukces na rynku! Dobrze wie o tym również miasto stołeczne Warszawa, które wspiera przyszłych i obecnych przedsiębiorców nie od dziś!

17-03-2021

Program Academy_Smolna#2021 to kompleksowy program doradczy, w ramach którego od marca do grudnia 2021 r. zrealizowane zostanie aż 680 godz. bezpłatnego doradztwa podzielonego na 3 kategorie. Ze względów epidemiologicznych konsultacje odbywać się będą w formie ONLINE.

Dla kogo jest program:

osoby mieszkajace w Warszawie posiadające pomysł na biznes i planujące założyć działalność gospodarczą,

– warszawscy przedsiębiorcy prowadzący już swoje firmy i potrzebujący wsparcia w ich rozwoju.

W ramach Academy_Smolna#2021 świadczone jest doradztwo:

prawne – w ramach którego otrzymasz m.in. podstawową pomoc prawną związaną z prowadzonym przez siebie biznesem, poznasz przepisy, których musisz przestrzegać jako przedsiębiorca, dowiesz się czym jest Konstytucja biznesu, NDA, Founder agreement, jakie elementy powinny się znaleźć w umowach z kontrahentami, pracownikami czy inwestorami oraz jakich klauzul unikach.

księgowe – w ramach konsultacji dowiesz się m.in. jakie są formy prowadzenia działalności w Polsce i jaką najlepiej wybrać dla swojej przyszłej firmy, jakie są sposoby opodatkowania, jakie składki i podatki związane są z prowadzeniem biznesu, a także jakie są sposoby na optymalizację podatkową korzystając z przysługujących ulg tj. ulga na innowację IP Box. – biznesowe

biznesowe z obszarów m.in. testowania i rozwoju pomysłów, marketingu, sprzedaży, budowania zespołu, pozyskiwania finansowania czy zarządzania.

Uwaga: Każdy uczestnik może skorzystać maksymalnie z 2 godz. doradztwa danego rodzaju.

Jak zapisać się na spotkanie z doradcą;

1. Kliknij ZAPISZ SIĘ poniżej

2. Wybierz rodzaj doradztwa, z którego chcesz skorzystać

3. Wybierz dostępny termin, który chcesz zarezerwować

4. Wpisz swoje dane oraz zostaw notatkę, w której w kilku słowach napisz jakie kwestie chcesz omówić w czasie spotkania

5. Zatwierdź – w odpowiedzi otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz linkiem, pod którym odbędzie się spotkanie online. Dzień przed konsultacjami otrzymasz od nas przypomnienie. Pamiętaj! Jeśli nie możesz się pojawić – anuluj rezerwację – w otrzymanym mailu będzie odpowiedni odnośnik do tego, a jeśli nie możesz odszukać maila napisz na kontakt@startupacademy.pl

Jeśli planujesz założyć własny biznes lub już go prowadzisz to program Academy_Smolna#2021 jest właśnie dla Ciebie!

ZAPISZ SIĘ

Projekt finansowany jest z budżetu m.st. Warszawy. Wykonawcą programu Academy_Smolna#2021 jest Startup Academy.

Tagi tego wpisu