Przejdź do treści

Pixel Heaven

Festiwal Gier Pixel Heaven 2021 – wielkie święto twórców gier i retrofanów po raz dziewiąty w formule stacjonarnej!

02-10-2021

W dniach 8 – 10 października 2021 r. odbędzie się dziewiąta edycja Festiwalu Gier Pixel Heaven – największego w Polsce i jednego z największych w Europie corocznych wydarzeń dedykowanych branży gamedev, na które składają się m.in. branżowa konferencja Pixel Connect, wystawa twórców gier i firm z branży Pixel Expo oraz konkurs Pixel Awards Europe.To także unikalna otoczka, gdzie doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Każda edycja to znakomici goście specjalni i atrakcje, jakich nie da się doświadczyć podczas żadnej innej imprezy w Polsce.

 

Przyjazne przestrzenie Warszawskiej Szkoły Filmowej i Kina Elektronik przy ul. Gen. Zajączka 7 w Warszawie stworzą właściwy klimat dla imprezy. Jesteśmy przygotowani na przeprowadzenie wydarzenia w sposób bezpieczny, spełniający rządowe wymogi w sprawie organizacji targów i konferencji w okolicznościach wynikających z COVID-19.

 

Każda edycja to znakomici goście specjalni i atrakcje, jakich nie da się doświadczyć podczas żadnej innej imprezy w Polsce. W programie tegorocznej edycji znajdziemy m.in.:

– Pixel Expo (wystawa niezależnych twórców gier wideo)

– nagrody Pixel Awards Europe 2021

– panele, prezentacje, dyskusje

– goście specjalni

– strefa prezentacji wszystkich generacji konsol: Nintendo, Sega, Xbox, Playstation

– flippery i automaty arcade

– olbrzymia strefa retro

– strefa rozrywki bez prądu (planszówki, komiksy)

– afterparty i koncerty

 

 

Organizatorem Festiwalu Gier Pixel Heaven 2021 jest wydawca magazynów Pixel i PSX Extreme oraz bloga www.pixelpost.pl. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.pixelheavenfest.com

www.pixelheavenfest.com

——-

Więcej informacji udziela organizator:

Robert Łapiński

robert@pixel-magazine.com

+48 668-280-363

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin