grow with WarsawPartnerstwo w międzynarodowych targach inwestycyjnych

 MIPIM i EXPO REAL

 

 

 

 

 

 

Warszawa dwa razy w roku jest obecna na międzynarodowych targach inwestycyjnych – MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium prezentując swój potencjał inwestycyjny.  W obu imprezach targowych, wraz z miastem występują  Partnerzy biznesowi, którzy mogą zgłaszać się w naborze organizowanym przez Biuro Rozwoju Gospodarczego. W trakcie targów prezentowane są nie tylko oferty nieruchomości miejskich oraz partnerów komercyjnych ale również wszystkie atuty miasta, które mają decydujący wpływ na decyzje inwestorów co do rozwijania lub rozpoczęcia działalności w naszym mieście.

W ramach działań podejmowanych na targach promujemy również młodych warszawskich przedsiębiorców w ramach konkursów Sztuka Użytkowa oraz wspieramy startupy!

 Wspólnie z Partnerami  realizujemy nasze działania na najwyższym poziomie!

  • wysokiej jakości stoiska wystawiennicze pomiędzy 100-120 m kw, z dedykowanym stolikiem dla każdej z firm oraz możliwością korzystania z VIP-room’u,
  • profesjonalna obsługa konsultantek i obsługi technicznej,
  • możliwość dystrybucji materiałów promocyjnych,
  • dostępność nośników multimedialnych,
  • ekspozycja logotypów na stoisku wystawienniczym,
  • współpraca z mediami branżowymi oraz prasą okołotargową: Poland Today, Eurobild, The Warsaw Voice, Europaproperty, Biurowce w Polsce, Tereny Inwestycyjne,
  • obsługa cateringowa podczas całych targów,
  • organizacja networkingu biznesowego,
  • uczestnictwo w konferencji prasowej przed targami,  gadżety z logotypami partnerów, promocja inwestycji partnerów w mediach społecznościowych.

Zostań  Partnerem m.st. Warszawy! Kolejny nabór już wkrótce!

Od 2014 roku w targach  wraz z miastem wzięli udział: BBI Development; CMT; Coimpex; Echo Investment; Ghelamco; Golub getHouse; Grupa Konkret; HB Reavis; Immobel; Mayland Real Estate; Okam Capital; Orange; PZFD; Santander; Skanska Property; StarNet Telecom; Unibail-Rodamco-Westfield; Vastint; White Star Real Estate; Yareal.

Podczas targów prezentowana jest oferta miejskich nieruchomości do sprzedaży.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem lub kupnem  nieruchomości miejskich, zapraszamy na stronę: www.mapa.um.warszawa.pl!

Warszawa dzięki współpracy z agencjami rynku nieruchomości – BNP Paribas Real Estate, CBRE, Colliers, Cushman & Wakefield, JLL, Knight Frank, Randstad, Reas i Savills – tworzy raporty. W publikacjach znaleźć można między innymi informacje na temat rynków: co-workingowego, magazynowego, mieszkaniowego i hotelowego. Zebrano również dane o kapitale ludzkim, infrastrukturze czy jakości życia –  Warsaw your place to invest.

Galeria MIPIM 2018

Galeria EXPO REAL 2018

Galeria MIPIM 2019


 

Międzynarodowe targi inwestycyjne kontakt:

 

Katarzyna Kotlarska-Łysek                                   

kkotlarska@um.warszawa.pl

+48 22 44 33 198

Barbara Sulkowska

bsulkowska@um.warszawa.pl

+48 22 44 33 202