Przejdź do treści

Rewitalizacja Pragi

Zintegrowany Program Rewitalizacji m.st. Warszawy opiera się na doświadczeniach Lokalnego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy na lata 2005-2013, obejmując trzy prawobrzeżne dzielnice.

15-12-2015

Oczekiwanym efektem realizacji Programu jest podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej w obszarze priorytetowym. Program powstaje w procesie partnersko-eksperckim, z uwzględnieniem wniosków płynących z partnerskich, diagnostycznych – prowadzonych w dzielnicach – badań ankietowych, opracować eksperckich oraz na podstawie dialogu z biurami urzędu.

Zapytanie ofertowe na wykonanie analizy finansowej i prawnej

03-06-2019

Zapraszamy oferentów do składania ofert! »

Zobacz wszystkie aktualności dot. tego projektu.

Cel projektu

Program służy odnowieniu, ożywieniu i włączeniu społeczno-gospodarczemu wybranych, obecnie kryzysowych, obszarów miasta stołecznego Warszawy.

3

dzielnice

na których będą skoncentrowane działania rewitalizacyjne do 2022 r.: Praga-Południe – Kamionek, Praga-Północ – Stara Praga, Nowa Praga i Szmulowizna, Targówek – Targówek Fabryczny i Targówek Mieszkaniowy

2

Centra Kreatywności

(Targowa 56 i Targowa 80), wspierające rozwój przedsiębiorczości w sektorze kreatywnym

1,4

miliardów złotych na rewitalizację

Kontakt z prowadzącymi projekt

ANNA WERNIKOWSKA
NACZELNIK WYDZIAŁU REWITALIZACJI W URZĘDZIE M.ST. WARSZAWY
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin