Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Konkurs ofert na najem lokalu pod żłobek

2021-01-12

W dniu 08.01 ogłoszony został konkurs na najem lokalu użytkowego przy ul. Jurija Gagarina 9 z przeznaczeniem na prowadzenie żłobka lub klubu dziecięcego dla nie więcej niż 25 dzieci.

Termin składania ofert: do 29 stycznia 2021r do godz. 9:30

SZCZEGÓŁY

Otwarty konkurs ofert na Program doradczy Academy_Smolna#2021

2020-11-27

Prezydent m.st. Warszawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2021 roku zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz zaprasza do składania ofert.

Nazwa zadania konkursowego: Program doradczy Academy_Smolna#2021

Termin składania ofert: do 21 grudnia 2020r. do godz. 16:00

SZCZEGÓŁY

Zapytanie ofertowe – realizacja 4 spotkań online wraz z transmisją

2020-08-11

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe, którego celem jest wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu realizacji 4 spotkań on-line wraz z transmisją.

Termin składania ofert: do 26 sierpnia 2020r.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe – Wyprzedaż Garażowa

2020-06-25

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe, którego celem jest wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu pięciu Wyprzedaży Garażowych.

Termin składania ofert: do 8 lipca 2020r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Miejski program akceleracyjny #WARSAW_booster’20 – otwarty konkurs ofert

2020-04-01

Miasto stołeczne Warszawa ogłasza otwarty konkurs ofert na przeprowadzenie miejskiego programu akceleracyjnego #WARSAW_booster’20 w czasie panującej pandemii

Do współpracy zapraszane są podmioty, partnerzy (NGO), którzy wspierają firmy we wczesnej fazie rozwoju.

Program akceleracyjny #WARSAW_booster’20 skierowany jest do startupów (młodych firm, twórców projektów biznesowych), które projektują rozwiązania w obszarach takich jak: sztuczna inteligencja (AI), internet rzeczy (IoT), analiza wielkich zbiorów danych (big data), przetwarzanie danych w chmurze obliczeniowej (cloud computing) oraz wirtualna i rozszerzona rzeczywistość (VR i AR).

W związku z epidemią koronawirusa, której dotkliwe konsekwencje odczuwa cała gospodarka proponujemy, aby działania prowadzone w ramach tegorocznej edycji programu wspierały zwłaszcza te startupy, które:

-pracują nad rozwiązaniami technologicznymi pozwalającymi na adaptację do zmian w duchu urban resilience,

-zmagają się z następstwami epidemii i potrzebują wsparcia biznesowego w wypracowaniu i zweryfikowaniu nowych pomysłów, aby utrzymać się na rynku.

Termin składania ofert upływa w dniu 27 kwietnia br. o godz. 16.00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

 

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

2020-03-04

 

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna dokonał pozytywnej oceny i wybrał firmy:

 

Impakt Advisors Sp. z o.o. – 6 biurko

 

MINDSET MACIEJ PODGÓRSKI – 1 biurko

Zapytanie ofertowe – Wyprzedaż Garażowa

2020-03-03

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe, którego celem jest wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu pięciu Wyprzedaży Garażowych.

Termin składania ofert: do 16 marca 2020r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na organizację spotkań sieciujących #Net_Smolna

2020-02-03

Zapraszamy do składania ofert na organizację cyklu minimum 12 spotkań sieciujących połączonych z warsztatami tematycznymi dla przedsiębiorców z sektora MŚP z Warszawy i okolic pn: #Net_Smolna.

Termin składania ofert: do 12 lutego do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka

2020-01-31

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna dokonał oceny w dniu 27.01.2020 r. trzech wniosków. Nie zawierały one braków formalnych i został oceniony pozytywnie.

– Impakt Advisors Sp z o.o. (6 biurek)

– MINDSET Maciej Podgórski  (2 biurka)

LivingLab „MiastoTwórcy2020”

2020-01-27

Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy zaprasza do składania ofert na koncepcję i realizację przedsięwzięcia pod hasłem LivingLab „MiastoTwórcy2020”.

Tematem pierwszej edycji cyklu „MiastoTwórcy”, która odbyła się w 2019 roku była ekonomia cyrkularna. Praca nad tym interdyscyplinarnym zagadnieniem pokazała, że istnieje potrzeba uporządkowania wiedzy na temat metod pracy nad wyzwaniami miejskimi oraz opracowania instrumentu wspierającego generowanie innowacji i współpracę osób z różnych sektorów.

Termin składania ofert: do 6 lutego 2020r.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin