Przejdź do treści

Konferencja Startup Art

Startup Art. #2020 to cztery wyjątkowe wydarzenia, które odbędą się od października do grudnia 2020 roku. Projekt rozpocznie się hybrydową konferencją w Kinie Luna w Warszawie, której głównym celem jest zainspirowanie uczestników do działania i pokazanie im jak z sukcesem łączyć biznes ze sztuką.

Konferencja rozpoczyna VII. edycję programu Startup Art., który organizowany jest przez Biuro Kultury m.st. Warszawy we współpracy ze Startup Academy. Skierowany jest głównie do osób z sektora kreatywnego, ale osoby spoza niego również są mile widziane, to dzięki temu możliwe jest stworzenie warunków do łączenia kompetencji i budowania interdyscyplinarnych zespołów.

 

Podczas konferencji poznacie doświadczenia osób prężnie działających w branży kreatywnej oraz debaty dotyczącej przyszłości związanej z projektowaniem i UX designem, która będzie świetnym powodem do dyskusji.

 

W debacie udział wezmą m.in. Bartosz Filip Malinowski (Bez/Schematu), Magdalena Chołyst (Artis in Bloom), Katarzyna Rzehak (IWP) czy Stanisław Eysmont.

 

Konferencja będzie również doskonałą okazją do wysłuchania takich prelekcji jak:

- Proces tworzenia i komercjalizacji sztuki filmowej

- Food Design, czyli sztuka wkraczająca w codzienność

- Biznes z pierwiastkiem ART. czyli jak sztuka wkracza w biznes

 

REJESTRACJA

Wtorek

27.10

2020
17:30 ▶ 20:30
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin