#Academy_Smolna: „Jak kreować pomysły na innowacyjne biznesy”

Mieszkasz w Warszawie i rozwijasz własną firmę? Planujesz ją założyć, ale potrzebujesz źródła inspiracji? A może chcesz wziąć udział w programie Academy_Smolna#2021, ale brakuje Ci tematu na sesję doradczą?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś „TAK!”, to weź udział w webinarze „Jak kreować pomysły na innowacyjne biznesy?” w ramach programu Academy_Smolna#2021. Wystarczy Ci zaledwie godzina, żeby dowiedzieć się:

– skąd czerpać i jak kreować pomysły na biznes,

– jak zacząć zarabiać na swojej pasji,

– jakie trendy panują obecnie w świecie innowacyjnych firm.

W czasie webinaru przybliżymy Ci również:

– jakie korzyści możesz wyciągnąć z udziału w doradztwie Academy_Smolna#2021,

– gdzie i jak zapisać się na indywidualne konsultacje z ekspertami programu,

– jak m.st. Warszawa wspiera przyszłych i obecnych przedsiębiorców,

– jaka jest oferta Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

O prowadzącym

Kacper Różyński obecnie pełni rolę VP of Operations w Pointer Capital i pomaga firmom zmagać się z ich codziennymi wyzwaniami. Zaczynał swoją przygodę biznesową z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego. Następnie objął pozycję Growth Manager w Business Link Zebra Tower oraz zakładał firmy zajmujące się usługami marketingowymi dla sektora bankowego czy rekrutacją dla startupów i korporacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu w pobudzaniu kreatywności, przeprowadzaniu treningów motywacyjnych i kształtowaniu postaw przedsiębiorczych, dostarczy uczestnikom webinaru „Jak kreować pomysły na innowacyjne biznesy?” solidnej dawki wiedzy i inspiracji do działania!

O programie Academy_Smolna#2021

Academy_Smolna#2021 to kompleksowy program doradczy z zakresu wsparcia biznesowego, prawnego i księgowego adresowany do mieszkańców m.st. Warszawy. W przedsięwzięcie zaangażowani są praktycy biznesu, którzy od wielu lat wspierają początkujących przedsiębiorców oraz firmy potrzebujące wsparcia w rozwoju działalności. Każda osoba planująca założyć swoją firmę lub już będąca warszawskim przedsiębiorcą, może skorzystać z 2h każdego typu doradztwa!

Nie zwlekaj już dłużej i podejmij krok do realizacji swojego przyszłego pomysłu na biznes! Zapisz się na darmowy webinar już dziś: https://startupacademy.pl/webinar-academy-smolna/

Więcej informacji o Academy_Smolna#2021 oraz formularz do zapisów na doradztwo znajdziesz na stronie: www.startupacademy.pl/academy-smolna

Projekt finansowany jest z budżetu m.st. Warszawy. Wykonawcą programu Academy_Smolna#2021 jest Startup Academy.

19:00 ▶ 20:30