Jak przygotować pitchdesk i finanse przed rozmową z inwestorem

Dołącz do webinaru, na którym Inwestorzy i Eksperci podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami z rozwoju firm i pozyskiwania finansowania.

Przyjdź i posłuchaj webinaru, na którym specjaliści podzielą się swoimi doświadczeniami rozwijania firm i skalowania startupów za pomocą finansowania funduszy Venture Capital!

Pierwsze wrażenie i dobrze przeprowadzona rozmowa z inwestorem może być kluczem do uzyskania finansowania Twojej firmy. Sprawdź, jak powinieneś się przygotować!

Pitch Deck to klucz do sukcesu. Powiemy Ci, co interesuje Inwestora oraz co warto pokazać, aby zachęcić go do inwestycji w Twój startup.

Liczby, liczby i jeszcze raz liczby. To jest to, co interesuje Inwestora. Przedstawimy Ci wskaźniki, które mają znaczenie i przełożą się na decyzję.

W webinarze wezmą udział:

Greg Albrecht - doradca zarządów i anioł biznesu Greg Albrecht jest założycielem Albrecht&Partners. Prowadzi executive coaching, founder mentoring i projekty optymalizacji biznesu w obszarze przywództwa i strategii wzrostu. Pracował dla ponad 300 firm, od jednoosobowych działalności po globalne korporacje, m.in. ING, Deutsche Bank, Bank Pekao SA, Santander Bank, BGK, Play, Orange, Philips, Janssen Pharmaceuticals, GSK, USP Zdrowie, Roche, Coloplast, Empik.

dr hab. Mariusz Kicia

Dziekan Wydziału Ekonomicznego Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Ekspert medialny UMCS w zakresie ekonomii. Od 2007 roku zarządza spółką doradczą, realizuje projekty w zakresie doradztwa biznesowego (wyceny przedsiębiorstw, modele i projekcje biznesowe, wsparcie start-up’ów). Członek rad nadzorczych m.in. Lubman UMCS sp. z o.o., FAWAG Lubelskie Fabryki Wag S.A., Interbud-Lublin S.A., Syntea S.A. (obecnie), Edbak sp. z o.o. (obecnie).

Łukasz Gołąbek - wiceprezes zarządu Netrix Ventures

Wiceprezes zarządu Netrix Group Sp. z o.o. od 2012 roku, który funkcjonuje od 2017 roku jako fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy. Aktualnie pod zarządem Netrix Ventures znajduje się 5 funduszy o łącznej kapitalizacji przekraczającej 220 milionów zł pokrywających etapy od pre-seed do fazy wczesnego wzrostu zapewniając finansowanie innowacyjnym projektom z takich dziedzin, jak technologie telekomunikacyjne, informatyczne, fotoniczne, OZE, medyczne, biotechnologiczne, a ostatnio także związanym z technologiami morskimi.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY

11:00 ▶ 12:00